VRZA afdeling Helderland PI4ADH


Ga naar de inhoudsopgave

PACC 2012

Contest Informatie

Resultaat van de PACC contest 2012

S t a t i o n g e g e v e n s

Station : PI4ADH
Operators : PI4ADH PA3CPI PA3DRU PE1HLN PD1LVK PD0MAR PD4BAS PD0FSB
Datum contest : 12.02.2012
Info : PACC 2012 VRZA Helderland
Afd. Categorie : E.
Provincie : NH
R e s u l t a a t

Band Qso Mult
160M 1 1
80M 37 6
40M 228 32
20M 168 41
15M 96 26
10M 16 11
-------------------------------
Score 546 X 117 = 63882


Verslag PACC 2012,…

Op 11 en 12 Februariwerd de PACC 2012 gehouden en zoals reeds vele jaren was het Clustation PI4ADH weer van de partij.
Na nog wat nalopen van de apparatuur en koffie met koek werd om precies 13:00 uur lokale tijd afgetrapt. Al rap tijdens de eerste QSO’s werd er van band gewisseld om de onderlinge interferentie te trachten op te heffen, dit laatste lukte aardig en de eerste verbindingen liepen binnen. Peter (PA3CPI) nam het CW gedeelte voor zijn rekening terwijl Bas (PD4BAS) met zijn papagaai het voice gedeelte terroriseerde!

In het HF lokaal waren Piet (PA3DRU) en Louis (PD1LVK) wat nodige puntjes en Multipliers aan het sprokkelen. Ook had Piet een grote pan Snert gemaakt welke hij met roggebrood uitserveerde, de snert liet zich goed smaken maar later ook goed ruiken. Over ruiken gesproken onze Ruud (PD0RH) liet zich ook nog zien wat ons nog lang is bij gebleven.

Ook Frits (PD0FSB)was de Zaterdag van de partij evenals Michiel (PD0RQX) viel met een doos gebak naar binnen dit naar aanleiding van de verjaardag van zijn vrouw (proficiat) en dat heeft de Crew zich lekker laten smaken. Op de vooravond kwam ook Theo Ham zijn gezicht laten zien altijd leuk als er wat belangstelling is.

Al gauw kwamen de eerste logbladen binnen en kon Emil (PE1HLN) en Marjan (PD0MAR) aan het knoppen bonken. Al gauw liep het aantal punten en multipliers in snel tempo op en met de heersende condities zag het er hoopvol uit. Het doel was om de opgaande lijn van het punten totaal van de laatste jaren voort te zetten. Ook dit jaar was het de bedoeling om in de avond te stoppen en de volgende morgen de zaak weer op te pakken en zo gebeurde dat ook.

Tijdens de jaarlijks terug komende gezamenlijke Chinese maaltijd kon er een rustpauze in gelast worden waarna er nog gauw wat verbindingen gemaakt werden. Om 22:00 uur was het Taptoe en ging een ieder tevreden over de behaalde resultaten van die dag naar huis.

Om 8:00 uur Zondag morgen ging men verder Peter liet de sleutel zingen en Bas de Papagaai praten en al ras waren ze er weer de Punten en Multipliers en dus maar weer knoppen bonken.
Nu kwam Rob (PA3CDX) binnen vallen had niets gelezen op de Website over de PACC maar werd op de KNH ronde wakker geschut wat hem goed uitkwam zodat hij nog 2 kroketten kon scoren.

Kortom het was een heel relaxte en gezellige contest waar de crew de doelstelling heeft gehaald en wel 546 verbindingen met 117 Multipliers, nu maar hopen dat de opgaande lijn in 2013 voort gezet kan worden.


Verslag van Emil (PE1HLN)


Homepage | Info Helderland | Bestuur Helderland | Nieuws van het Secretariaat | VRZA nieuws | Nieuws van de Penningmeester | Agenda Helderland | Evenementen | Contest Informatie | Dares Informatie | Intresante WebSite's | Contact Informatie | Sitemap


Terug naar de inhoudsopgave | Terug naar het hoofdmenu